16سال سابقه فعالیت موفق در امور سرمایه گذاری و مهاجرت افتخار ماست.

هلدینگ بین المللی اینوید با مجموعه ای از کارشناسان خبره و وکلای کارآزموده در زمینه سرمایه گذاری املاک اروپایی، تجربه و اطلاعات به روز و دقیق خود را در خصوص سرمایه گذاری، خرید املاک اروپایی و اخذ اقامت اروپا در اختیار شما گذاشته تا با آگاهی کامل اقدام به سرمایه گذاری کنید. هلدینگ بین المللی اینوید با تخصصی بی نظیر در روش های سرمایه گذاری و امور مهاجرتی، به شما کمک می کند تا آگاهانه مسیر آینده خود و خانواده تان را انتخاب کنید.

خدمات هلدینگ بین المللی اینوید

  • ارائه گزارشات به روز بازار املاک در کشور و شهر مد نظر متقاضی سرمایه گذاری.
  • آنالیز قیمت املاک در کشور های اروپایی، مقایسه منطقه های مختلف در کشور مد نظر شما و برآورد رشد قیمت و درآمد زایی ملک.
  • ارائه اطلاعات دقیق در خصوص هزینه های جانبی خرید و فروش ملک اعم از هزینه انتقال سند و مالیات و غیره در کشورهای اروپایی.
  • ارائه اطلاعات کامل از مقررات و راه های عبور از موانع خرید ملک خصوصا برای ایرانیان و راهنمایی دقیق با قید همه جزئیات جهت پیدا کردن ملک مورد نظر شما در کشور مقصد.
  • مشاوره در خصوص اخذ وام از بانک های اروپایی و نحوه بازپرداخت آنها.
  • اخذ اقامت کشورهای اروپایی از روش های خرید ملک و یا روش های دیگر مانند ثبت شرکت و تمکن مالی و غیره.
  • افتتاح حساب بانکی شخصی و شرکتی در اروپا حتی در شرایط تحریم.
  • ثبت شرکت و اخذ مجوز های مربوطه و خدمات جانبی اعم از طراحی مدل کسب و کار، ارائه دفتر مجازی در اروپا، استخدام حسابدار و غیره.

چرا هلدینگ اینوید را انتخاب کنید؟

شفافیت در خدمات

هلدینگ بین المللی اینوید در تمامی مراحل خرید شما را با گروهی از وکلای با تجربه و تیم حرفه ای به طور ویژه همراهی میکند، لازم بذکر است که ما بعنوان واسطه خرید عمل نمی کنیم بلکه بعنوان وکیل و همراه شما را در مراجعه به بازار املاک همراهی می کنیم.

به قیمت خرید می کنید

هلدینگ بین المللی اینوید شما را در انتخاب ملک از کف بازار املاک همراهی و برای اطمینان از قیمت واقعی املاک مد نظر شما، ارزیابی های حرفه ای و تخصصی از خانه مورد نظر شما را انجام داده و گزارشات مالی دقیق را به شما ارائه می دهد. در صورتی که املاک مد نظر شما کوچکترین مشکل حقوقی داشته و یا قیمتی خارج از عرف منطقه داشته باشد، ما شما را مطلع خواهیم کرد.

خرید پروژه یا املاک شخصی

شما صرفا محدود به خرید یک پروژه خاص یا خرید در یک شهر خاص نمی شوید. کل اتحادیه اروپا محدوده بازدید، بررسی و انتخاب شما موکلین عزیز خواهد بود.  ما با توجه به بودجه و بر اساس نیازهای شما در هرکجا که شما بخواهید شما را در جستجوی ملک ایده آل تان همراهی خواهیم کرد.

100 درصد آرامش خیال و امنیت در معاملات

ما در هلدینگ بین المللی اینوید توان و تجربه این را داریم که 100 درصد به نفع موکلمان معاملات ملک را مدیریت کنیم. با همراهی کارشناسان مجرب ما که به زبان و بازار منطقه مد نظر شما اشراف دارند مذاکرات قیمت انجام می شود و همواره تمام سعی ما بر این بوده است که بالاترین تخفیف را برای موکلین عزیز از فروشندگان بگیریم.

تجربه و تخصص تیم ما مهمترین عامل کسب موفقیت

افتخار ما در هلدینگ بین المللی اینوید اخذ اقامت اروپا برای صدها نفر از هموطنان عزیز در این سالها می باشد. برای کسب اعتماد شما از سالها پیش تا به امروز نمونه پرونده های موفق موکلین قبلی را به شما نشان می دهیم و تمام سعی ما رضایت خاطر شما است.

مشاوره 24 ساعته

مشاوره 24 ساعته