× franchisor.ir
  • 02186087151
  • info [@] eusecondhome.com

4 مزیت مهم اقتصادی خرید ملک در یونان

خرید ملک در یونان باتوجه به نظرسنجی که در سال 2017 با حضور 52 کارشناس بازار سرمایه گذاری بین المللی انجام گردید بعنوان یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در اروپا انتخاب شد، براساس این نظرسنجی 48٪ از پاسخ دهندگان چشم انداز سرمایه گذاری در بازار املاک یونان و خرید ملک در یونان طی پنج سال آینده را خوب یا عالی می دانند و تعداد افرادی که تمایل دارند یونان را به عنوان مقصد سرمایه گذاری خود در اروپا در نظر بگیرند و دست به خرید ملک در یونان زده اند در مقایسه با سال 2016 دو برابر شده است. ما معتقدیم که خرید ملک در یونان به 4 دلیل اساسی برای سرمایه گذاران بین المللی علی الخصوص هموطنان عزیزمان پرسود و مفید خواهد بود.

خرید ملک در یونان

در زیر به اختصار به مزایای خرید ملک در یونان اشاره خواهیم کرد:

انواع وام بانکی در آلمان

شرایط وام های بانکی برای شهروندان آلمانی بستگی به درآمد، شیوه زندگی و شرایط شخصی آنها دارد. ولی برای افراد خارجی با توجه به میزان سرمایه گذاری و اهداف سرمایه گذار، طرح های تجاری و ... درخواست وام بانکی مورد بررسی قرار می گیرد.

برخی از وام ها در آلمان شما را ملزم به بازپرداخت سریع می کنند در حالی که برخی دیگر از وام ها به شما این امکان را می دهند که بازپرداخت کامل را به تاخیر انداخته و فقط بهره بانکی را پرداخت کنید.

 وام بانکی

اقامت اتریش

اقامت اتریش به شما این امکان را می دهد که بدون ویزا به تمام کشورهای حوزه شنگن در اروپا سفر و یا زندگی کنید. اجازه اقامت در اتریش در ابتدا به مدت یک سال صادر می شود و پس از آن می تواند بدون مشکل یا وقفه تمدید گردد.

اتریش یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در جهان را ارائه می دهد. اگرچه کشوری کوچک در اروپا است اما وین به عنوان پایتخت اتریش با میراث فرهنگی و تاریخی غنی پایتختی در سطح جهانی میباشد.

اتریش همچنین با قله های آلپ و مناظر دیدنی و جذاب از طبیعتی بسیار زیبا برخوردار است. اقامت اتریش یکی از بهترین انواع اقامت در اتحادیه اروپا میباشد و اتریش تنها کشوریست که اتحادیه اروپا بر اساس سهم سرمایه در این کشور ، اقدام به ارائه شهروندی و گذرنامه به سرمایه گذاران بدون نیاز به اقامت قبلی در اتریش نموده است.

 اقامت اتریش

مجموعه کتاب های همه چیز درباره ویزای کار آلمان - صفر تا صد تحصیل در آلمان

* 4 عدد کتاب 800،000 تومان*

گروه مشاوران خانه اروپایی با سالها تجربه در ارائه خدمات حقوقی در اروپا و بهره گیری از تیم متخصص و وکلای توانمند در اتحادیه اروپا اقدام به پژوهش و نشر کتاب هایی در زمینه  قوانین اقامتی آلمان، تحصیل در آلمان و اخذ ویزای کاری آلمان نموده است، تا با بهره گیری از این کتاب ها مخاطب بتواند تصویر اولیه ای از آینده تحصیل، کار در آلمان و پاسپورت، بدست آورد.

 مجموعه کتب جدیدترین قوانین اقامت آلمان-2019میلادی

مهاجرت به دانمارک-جدیدترین قوانین اقامت کاری دانمارک-فهرست شغل های مورد نیاز2020

مهاجرت به دانمارک از طریق ویزای کار یکی از بهترین راه های مهاجرت است. کشورهای عضو اتحادیه اروپا، دارای قوانین کاری مشابه می باشند به طوری که در این کشورها چنانچه کارفرمایی برای یک تخصص خاص به نیروی کار احتیاج داشته باشد، باید درخواست خود را برای جذب نیروی کار در قالب یک آگهی به مدت ۳ ماه در کشور خود مطرح کند و در صورت پیدا نکردن نیروی کار متخصص در آن زمینه این آگهی را مجددا به مدت ۳ ماه دیگر در کشورهای عضو اتحادیه اروپا تکرار می کند و در نهایت چنانچه بعد از گذشت این ۶ ماه فرد مناسبی برای این شغل پیدا نشد کارفرما اجازه دارد از  افراد خارج از اتحادیه اروپا دعوت به همکاری کند که این کار خیلی کار ساده ای نیست.

ویزای کاری دانمارک

مجموعه کتب جدیدترین قوانین اقامت آلمان-2019میلادی

*4 عدد کتاب + 1 عدد فایل صوتی(سی دی) 800،000 تومان*

گروه مشاوران خانه اروپایی با سالها تجربه در ارائه خدمات حقوقی در اروپا و بهره گیری از تیم متخصص و وکلای توانمند در اتحادیه اروپا اقدام به پژوهش و نشر کتابی در زمینه  قوانین اقامتی آلمان، سرمایه گذاری در املاک، صنایع و کسب و کارهای کلان و خرد در کشور آلمان نموده است، تا با بهره گیری از این مجموعه ها مخاطب بتواند تصویر اولیه ای از آینده اقامت، سرمایه گذاری و شروع کسب و کار در اتحادیه اروپا بدست آورد.

مجموعه کتاب های قوانین اقامتی آلمان -2019

خرید ملک در آلمان 

خربد ملک در آلمان و یا در اروپا یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری اروپا میباشد.

لازم بذکر است که پس از چندین دهه شاهد افزایش قیمت ملک در شهرهای مهم آلمان هستیم، می توان کم بودن نرخ وام بانکی را دلیلی بر این افزایش قیمت در املاک آلمان دانست.

کشور آلمان در حال جذب سرمایه گذاران توانمند خارجی است. پیش بینی اینکه چقدر طول می کشد که آلمان در این حالت باقی بماند، سخت است. در بسیاری از شهرهای آلمان جمعیت بطور قابل توجهی در حال افزایش است اما فضای انبساطی برای مسکن ندارند، این منجر به افزایش قیمت اجاره و خرید ملک در 5 سال آینده می شود.

خرید ملک در آلمان

قصر شونبرون اتریش

قصر شونبرون یکی از باشکوه‌ ترین بناهای کشور اتریش واقع در شهر وین است. این قصر که بعنوان پرطرفدارترین جاذبه‌ گردشگری اتریش محسوب می‌شود، یکی از دیدنی‌های برتر قاره‌ سبز نیز می باشد. شونبرون در طول تاریخ همواره از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده است، از طرفی امروزه محوطه‌ این قصر نیز به صورت مجموعه‌ای دیدنی میزبان گردشگران است.

Schönbrunn Palace

گلدن ویزا برنامه طلایی اقامت اروپا اقامت دائم اروپا ویژه ثروتمندان

goldenvisa
گلدن ویزا به افراد خارجی این امکان را میدهد که بطور دائمی به اروپا مهاجرت کنند. خرید ملک، خرید اوراق قرضه دولتی، کمک مالی و یا ایجاد شغل از روش های سرمایه گذاری پیشنهادی برنامه گلدن ویزا می باشند.
براساس این قانون سرمایه گذار خارجی به همراه اعضای خانواده و والدین خود واجد شرایط اخذ اقامت دائم گلدن می باشند.
با اخذ گلدن ویزا میتوانید آزادانه به تمام کشورهای عضو شینگن و همچنین کشورهای کرواسی، رومانی، بلغارستان، صربستان و قبرس که خارج از حوزه شینگن هستند سفر کنید. گلدن ویزا در ابتدا فقط اقامت را ارائه می دهد و لزوما به شهروندی اتوماتیک منجر نمی شود، برای تبدیل شدن به یک شهروند اتحادیه اروپا، باید حداقل 5 سال از اقامت شما بگذرد (که این موضوع در مورد هر کشور متفاوت است)، در طی این پروسه شما باید به زبان رسمی آن کشور صحبت کنید و به فرهنگ رسمی آنها مسلط شوید تا واجد شرایط اخذ شهروندی شوید.
در اتحادیه اروپا تنها کشورهایی که برنامه اخذ شهروندی را از طریق سرمایه گذاری ارائه می کنند مالتا و قبرس می باشند و در دیگر کشورها برای اخذ تابعیت و شهروندی باید ابتدا اقامت این کشورها را دریافت کرد و سپس برای شهروندی اقدام نمود، لازم است بدانیم که کشور مالتا در منطقه شینگن قرار گرفته است اما قبرس و بلغارستان در منطقه شینگن نیستند، بنابراین باید مراقب سرمایه گذاری خود در این دو برنامه ویزای طلایی باشید. بیشتر ویزاهای طلایی در ابتدا با اعتبار 2 تا 3 سال صادر میشوند و سپس با مراجعه شخص به اداره مهاجرت میتوان گلدن ویزای خود را تمدید و اعتبار گلدن ویزا را افزایش داد.
به منظور اخذ ویزای طلایی در این کشورها، شما می توانید در ابتدا درخواست ویزای کوتاه مدت تایپ C و یا ویزای بلند مدت تایپD را بدهید. اگر شما تمایل به اقامت بیش از 3 ماه در حوزه شینگن ندارید، می توانید درخواست ویزای کوتاه مدت مولتی پل 90 روزه بدهید. یکی از تفاوت های ویزای تایپ CوD این است که ویزای C در سفارتی که در کشور مبدا واقع شده صادر و تمدید میشود، در حالی که ویزای تایپ D می تواند در کشور مقصد که ویزای طلایی برای آن صادر شده نیز تمدید و صادر گردد.


"بیشترین متقاضیان گلدن ویزا در میان مردم چین، روسیه،آفریقای جنوبی، ایران و آفریقا هستند"

افزایش بی سابقه قیمت املاک در آلمان

 

جدول افزایش قیمت ملک در آلمان

اقامت اروپا اروپا

 

فرصت اخذ اقامت اروپا برای آنان که در رفت و امد به اروپا هستند

آیا می دانید با اخذ اقامت یکی از کشورهای اروپایی می توانید امکان رفت و امد آزادانه + زندگی + تحصیل در تمامی کشورهای حوزه شنگن را برای خود و خانواده فراهم نمایید ؟

موسسه حقوقی سام نماینده هلدینگ اینوید با 11 سال سابقه در امر مهاجرت آماده مشاوره و راهنمایی به شما متقاضیان گرامی می باشد. 

افتخار ما ، تجربه ماست با ما تفاوت را احساس می کنید

 بهترین روش های مهاجرت به اروپا 

 اروپا

 

ویزای شینگن

موسسه حقوقی سام نماینده هلدینگ بین المللی اینوید در راستای ارائه خدمات ویژه جهت اخذ ویزا توسط تیم بین المللی در داخل کشور و ارتباطات و توانائی ها و پتانسیل های موجود در این عرصه در خارج از کشور جهت ارائه خدمات ویژه ویزای شینگن تضمینی و تردد در تمامی کشورهای شینگن بدون محدودیت با مدت زمان طولانی به صورت کاملا تضمینی فعالیت می نماید.

  • اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی

  • ویزای شینگن مولتی پل

  • مشاوره رایگان

  • اخذ وقت سفارت

  • صد در صد تضمینی 

ویزای شنگن

موسسه حقوقی سام

لوگو موسسه حقوقی سام

موسسه حقوقی سام  تنها نماینده هلدینگ بین المللی اینوید در تهران به ثبت رسیده است و بطور کاملا تضمینی در زمینه های مختلف نظیر

اخذ اقامت اروپا ، 

سرمایه گذاری در اروپا ،

ثبت شرکت در اروپا ،

خرید ملک در اروپا،

فعالیت می نماید. موسسه حقوقی سام تنها نماینده هلدینگ بین المللی اینوید در ایران می باشد که جهت رفاه حال متقاضیان عزیز،کادری مجرب را برای ارائه خدمات حقوقی گزینش نموده که همگی از وکلای بنام و مورد قبول بسیاری از هموطنان هستند.

اقامت اروپا از طریق خرید ملک

ملک اروپایی 

بسیاری از کشورهای اروپایی در سال های گذشته شرایط اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک ( گلدن ویزا ) را برای متقاضیان فراهم کرده بودند اما با توجه به بروز مشکلات اقتصادی که برای این کشورها پدید آمد این روند تقریبا متوقف شده و به شروع یک کسب و کار یا طرح اقتصادی تغییر کرده است. با این وجود در این میان هستند کشورهایی که هم چنان از طریق خرید ملک(گلدن ویزا) در اروپا امکان اخذ اقامت اقامت برای فرد و اعضای خانواده اش را فراهم می کنند که از جمله ی آن ها می توان به یونان، اسپانیا، پرتغال و قبرس اروپایی اشاره نمود.

 

 ویزا

دلایل ریجکت شدن ویزا

مهم ترین عامل ریجکت شدن ویزا در میان ایرانیان عدم وجود دلایل محکم برای بازگشت از کشور مورد نظر می باشد و اگر شخص مدارک کافی جهت ارائه برنامه و اهداف سفر خود نداشته باشد احتمال ریجکت شدن درخواست ویزای وی بسیار بالا است، یکی دیگر از دلایل ریجکت شدن ویزا ورود به فرودگاههای غیرمجاز می باشد.

مشاوره رایگان