• 02186087151
  • info [@] eusecondhome.com

گلدن ویزا برنامه طلایی اقامت اروپا
اقامت دائم اروپا ویژه ثروتمندان

goldenvisa
گلدن ویزا به افراد خارجی این امکان را میدهد که بطور دائمی به اروپا مهاجرت کنند. خرید ملک، خرید اوراق قرضه دولتی، کمک مالی و یا ایجاد شغل از روش های سرمایه گذاری پیشنهادی برنامه گلدن ویزا می باشند.
براساس این قانون سرمایه گذار خارجی به همراه اعضای خانواده و والدین خود واجد شرایط اخذ اقامت دائم گلدن می باشند.
با اخذ گلدن ویزا میتوانید آزادانه به تمام کشورهای عضو شینگن و همچنین کشورهای کرواسی، رومانی، بلغارستان، صربستان و قبرس که خارج از حوزه شینگن هستند سفر کنید. گلدن ویزا در ابتدا فقط اقامت را ارائه می دهد و لزوما به شهروندی اتوماتیک منجر نمی شود، برای تبدیل شدن به یک شهروند اتحادیه اروپا، باید حداقل 5 سال از اقامت شما بگذرد (که این موضوع در مورد هر کشور متفاوت است)، در طی این پروسه شما باید به زبان رسمی آن کشور صحبت کنید و به فرهنگ رسمی آنها مسلط شوید تا واجد شرایط اخذ شهروندی شوید.
در اتحادیه اروپا تنها کشورهایی که برنامه اخذ شهروندی را از طریق سرمایه گذاری ارائه می کنند مالتا و قبرس می باشند و در دیگر کشورها برای اخذ تابعیت و شهروندی باید ابتدا اقامت این کشورها را دریافت کرد و سپس برای شهروندی اقدام نمود، لازم است بدانیم که کشور مالتا در منطقه شینگن قرار گرفته است اما قبرس و بلغارستان در منطقه شینگن نیستند، بنابراین باید مراقب سرمایه گذاری خود در این دو برنامه ویزای طلایی باشید. بیشتر ویزاهای طلایی در ابتدا با اعتبار 2 تا 3 سال صادر میشوند و سپس با مراجعه شخص به اداره مهاجرت میتوان گلدن ویزای خود را تمدید و اعتبار گلدن ویزا را افزایش داد.
به منظور اخذ ویزای طلایی در این کشورها، شما می توانید در ابتدا درخواست ویزای کوتاه مدت تایپ C و یا ویزای بلند مدت تایپD را بدهید. اگر شما تمایل به اقامت بیش از 3 ماه در حوزه شینگن ندارید، می توانید درخواست ویزای کوتاه مدت مولتی پل 90 روزه بدهید. یکی از تفاوت های ویزای تایپ CوD این است که ویزای C در سفارتی که در کشور مبدا واقع شده صادر و تمدید میشود، در حالی که ویزای تایپ D می تواند در کشور مقصد که ویزای طلایی برای آن صادر شده نیز تمدید و صادر گردد.


"بیشترین متقاضیان گلدن ویزا در میان مردم چین، روسیه،آفریقای جنوبی، ایران و آفریقا هستند"

خرید ملک در اتریش

مواردی مهم در خصوص خرید ملک در کشور اتریش

1.کشور اتریش از لحاظ سیاسی به 9 ایالت فدرال تقسیم شده است که این ایالت ها الزاما از همه قوانین رایج وین پیروی نمی کنند بلکه قوانین آن ها توسط ایالات بطور مستقل تنظیم و مقرر می گردد،

2.در اکثر ایالت های فدرال محدودیت هایی برای تهیه و خرید ملک وجود دارد که در این ارتباط هیچ تفاوتی بین شهروند اتریش و اتحادیه اروپا وجود ندارد،

3.هر فرد می تواند ملک را از طریق آژانس املاک و یا موسسه های سرمایه گذاری تهیه کند ، توجه کنید که در هر دو مورد باید قرارداد مکتوب تنظیم شود و به توافق های ضمنی و شفاهی اکتفا نکنید،

4.توجه داشته باشید که هنگام عقد قرارداد اسم محله و منطقه ملک مورد نظر ، مشخصات کامل ملک و در صورت داشتن شریک اسم تمام شرکا باید در قرارداد ذکر شود،

افزایش بی سابقه قیمت املاک در آلمان

با ورود خیل پناهندگان از خاورمیانه و شمال افریقا به کشورهای اروپایی قیمت املاک در اکثر کشورها رو به افزایش است،

به گزارش واحد تحقیق بازار موسسه اینوید طی سه سال اخیر قیمت املاک در آلمان دست کم سالانه 50 درصد و در اتریش و اسپانیا تا 10 درصد افزایش داشته است،
با توجه به محدودیت عرضه و ساخت ساز ملک در اروپا و افزایش کم سابقه تقاضا به واسطه ورود مهاجران از خاورمیانه و همچنین سرمایه گذاران چینی قیمت املاک در اکثر کشورهای اروپایی روبه رشد بوده و فرصت مناسبی جهت سرمایه گذاری با بازدهی میان مدت فراهم کرده است.

اقامت اروپا اروپا

 

فرصت اخذ اقامت اروپا برای آنان که در رفت و امد به اروپا هستند

آیا می دانید با اخذ اقامت یکی از کشورهای اروپایی می توانید امکان رفت و امد آزادانه + زندگی + تحصیل در تمامی کشورهای حوزه شنگن را برای خود و خانواده فراهم نمایید ؟

موسسه حقوقی سام نماینده هلدینگ اینوید با 11 سال سابقه در امر مهاجرت آماده مشاوره و راهنمایی به شما متقاضیان گرامی می باشد. 

افتخار ما ، تجربه ماست با ما تفاوت را احساس می کنید

 بهترین روش های مهاجرت به اروپا 

 اروپا

 

ویزای شینگن

موسسه حقوقی سام نماینده هلدینگ بین المللی اینوید در راستای ارائه خدمات ویژه جهت اخذ ویزا توسط تیم بین المللی در داخل کشور و ارتباطات و توانائی ها و پتانسیل های موجود در این عرصه در خارج از کشور جهت ارائه خدمات ویژه ویزای شینگن تضمینی و تردد در تمامی کشورهای شینگن بدون محدودیت با مدت زمان طولانی به صورت کاملا تضمینی فعالیت می نماید.

  • اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی

  • ویزای شینگن مولتی پل

  • مشاوره رایگان

  • اخذ وقت سفارت

  • صد در صد تضمینی 

ویزای شنگن

موسسه حقوقی سام

لوگو موسسه حقوقی سام

موسسه حقوقی سام  تنها نماینده هلدینگ بین المللی اینوید در تهران به ثبت رسیده است و بطور کاملا تضمینی در زمینه های مختلف نظیر

اخذ اقامت اروپا ، 

سرمایه گذاری در اروپا ،

ثبت شرکت در اروپا ،

خرید ملک در اروپا،

فعالیت می نماید. موسسه حقوقی سام تنها نماینده هلدینگ بین المللی اینوید در ایران می باشد که جهت رفاه حال متقاضیان عزیز،کادری مجرب را برای ارائه خدمات حقوقی گزینش نموده که همگی از وکلای بنام و مورد قبول بسیاری از هموطنان هستند.

اقامت اروپا از طریق خرید ملک

ملک اروپایی 

بسیاری از کشورهای اروپایی در سال های گذشته شرایط اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک ( گلدن ویزا ) را برای متقاضیان فراهم کرده بودند اما با توجه به بروز مشکلات اقتصادی که برای این کشورها پدید آمد این روند تقریبا متوقف شده و به شروع یک کسب و کار یا طرح اقتصادی تغییر کرده است. با این وجود در این میان هستند کشورهایی که هم چنان از طریق خرید ملک(گلدن ویزا) در اروپا امکان اخذ اقامت اقامت برای فرد و اعضای خانواده اش را فراهم می کنند که از جمله ی آن ها می توان به یونان، اسپانیا، پرتغال و قبرس اروپایی اشاره نمود.

 

 ویزا

دلایل ریجکت شدن ویزا

مهم ترین عامل ریجکت شدن ویزا در میان ایرانیان عدم وجود دلایل محکم برای بازگشت از کشور مورد نظر می باشد و اگر شخص مدارک کافی جهت ارائه برنامه و اهداف سفر خود نداشته باشد احتمال ریجکت شدن درخواست ویزای وی بسیار بالا است، یکی دیگر از دلایل ریجکت شدن ویزا ورود به فرودگاههای غیرمجاز می باشد.

گروه مشاوران خانه اروپایی