• 02186087151
  • info [@] eusecondhome.com

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
  • فرصت ویژه خرید ملک در قبرس با سرمایه گذاری 300 هزار یورو
  • امکان اخذ اقامت دائم برای سرپرست خانواده و فرزندان زیر 25 سال
  • امکان اخذ پاسپورت برای تمام اعضای خانواده
  • امکان تحصیل فرزندان در بهترین دانشگاه های اروپایی
  • دریافت کارت اقامت دائم در کمتر از 3 ماه
  • سرمایه گذاری مطمئن

خرید ملک در قبرس

  • آیا می دانید چرا تقاضا برای خرید ملک در قبرس  بسیار بالاست؟
  • آیا می دانید قبرس یکی از کشور های اتحادیه اروپاست و در آینده ای بسیار نزدیک به اتحادیه شنگن می پیوندد و اقامت دائم این کشور در واقع اقامت دائم 27 کشور اروپایی محسوب می شود؟

پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد جدی برای خرید دارید حداقل چند روز وقت برای دیدن املاک قبرس کنید. برای خرید ملک لازم نیست کل هزینه ها پرداخت شود. درصدی به عنوان بیعانه پرداخت می گردد.

قبل از سفر به قبرس حتما باید  مشخص کنید چه منطقه ای در این کشور برای  زندگی شما و خانواده مناسب تر است. بر اساس نیاز های شما ،ما برای شما ویزا می گیریم و شما را به مناطق مختلف می بریم تا امکانات محلی را مانند بانک ها ،مدارس،دانشگا ه ها ،سواحل،مراکز خرید و ... بازدید نمائید.

 گروه مشاوران خانه اروپایی نماینده موسسه حقوقی و بین المللی  سام ارائه دهنده تمام خدمات بازدید، خرید و اخذ اقامت از ابتدا تا انتهای مسیر می باشد.

 

خرید ملک در قبرس

 

اقامت دائم (PR) در قبرس از طریق خرید ملک

برای کسانیکه ملکی به ارزش 300.000 یورو به بالا در قبرس خریداری نمایند اجازه اقامت دائم صادر خواهد شد.

این روش یک برنامه سریع اخذ اقامت دائم می باشد که طی 3 ماه متقاضی موفق به دریافت اقامت دائم خواهد شد.

 

اخذ پاسپورت کشور قبرس

هر شهروند قبرس یک شهروند اتحادیه اروپا نیز محسوب می شود. پاسپورت به همراه کارت شناسایی ملی به شهروندان قبرسی این اجازه را می دهد که آزادانه و بدون نیاز به ویزا به کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین کشورهای منطقه اقتصادی اروپا سفر نمایند.

شهروندان قبرس می توانند بدون نیاز به ویزا به 159 کشور جهان سفر نمایند. همچنین پاسپورت قبرس هفدهمین پاسپورت معتبر دنیاست.

شهروندان قبرسی می توانند آزادانه در همه کشورهای اروپا کار و زندگی کنند.

 

خرید ملک در قبرس

 

اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در قبرس :

دولت قبرس برنامه هایی در جهت جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی ایجاد کرده است. یکی از این روش ها سرمایه گذاری بیش از 2 میلیون یورو در املاک و مستغلات در این کشور می باشد. پس ازاخذ تابعیت از این روش، فرد اجازه زندگی، کار و تحصیل در تمام 28 کشور عضو اتحادیه اروپا را به دست می آورند. کل پروسه اخذ پاسپورت قبرس با سرمایه گذاری 2 میلیون یورویی در 3 ماه به صورت تضمینی انجام می شود.

در سپتامبر سال 2016 تغییراتی که در این برنامه پیش آمد شامل کاهش حداقل مقدار سرمایه گذاری از 2.5 میلیون یورو به 2 میلیون یورو بود که با پرداخت 500.000 یورو اضافه تر، امکان اضافه کردن پدر و مادر متقاضی اصلی نیز وجود خواهد داشت.

 

مزایای خرید ملک در قبرس :

به چند دلیل اصلی می توان اشاره نمود :

با خرید ملک در قبرس، اخذ اقامت دائم این کشور برای متقاضی و خانواده ایشان امکانپذیر می باشد.

با خرید ملک در قبرس نه تنها سرپرست خانواده به همراه همسر و اعضای تحت تکفل واجد شرایط اقامت دائم می شوند، بله امکان اخذ اقامت و تحصیل برای فرزندان 18 تا 25 سال به سهولت امکان پذیر می باشد.

در حال حاضر هیچ مانعی برای یک فرد  خارجی جهت خرید ملک در خارج از کشور وجود ندارد.

سطح قیمت ملک در قبرس در مقایسه با کشورهای دیگر پایینتر می باشد.

در ایام تعطیلات یک فرصت عالی  برای اجاره ملک خریداری شده  وجود دارد.

در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی، نرخ جرم و جنایت در قبرس  بسیار  کم است همین موضوع  این کشور را به مکانی امن برای شما و خانواده تبدیل کرده است.

هزینه های زندگی در قبرس پایین می باشد با این تفاوت که قبرس دارای استاندارد بالای زندگی وامکانات خوب برای زندگی است.

قبرس توسط یک دولت غربی، با ثبات و دموکراتیک اداره می شود. زیرساخت های قبرس در طول سال تغییر کرده است، با این وجود  تمام امکانات لازم برای یک زندگی ایده آل را به مردم کشور خود و گردشگران ارائه می دهد.

قبرس دارای یک سیستم قانونی و بانکی با زیر ساخت بریتانیایی می باشد.

 

خرید ملک در قبرس

 

درباه قبرس

قبرس یک جزیره با مردمی با روحیه ای دوستانه و مهمان نواز است که برخوردی بسیار دوستانه با افراد تازه وارد دارند به طوری که با گذشت زمان اندکی به بهترین دوست آن ها تبدیل می شوند، تا جایی که فرد حس می کند به این کشور تعلق دارد.

قبرس دارای تاریخی غنی و با قدمتی هزار ساله است. فرهنگ و سنت این کشور با وجود کافه ها ،رقص سنتی و موسیقی ، این کشور حفظ می شود .همچنین این سنت از نسلی به نسل دیگر انتقال می یابد.

آب وهوای معتدل ومدیترانه ایی ،قبرس را به سالم ترین مکان برای زندگی تبدیل کرده است.

تعداد بسیاری مدارس ابتدایی و راهنمایی با استاندارد های بالا در این کشور وجود دارد . بیش از 30 مدارس خصوصی در مقاطع دبستان و راهنمایی به زبان های یونانی،انگلیسی ،فرانسه ،روسیه تحت نظر وزارت اموزش وپرورش وجود دارد.

قبرس کشوری شگفت آور همراه با سواحل مدیترانه ای زیبا وتاریخ باستانی می باشد که از تاریخ بریتانیایی ویونانی نیز تاثیر و الهام گرفته است. قسمت شمالی قبرس فرهنگی برگرفته از ترکیه و بخش جنوبی آن برگرفته از یونان دارد که این کشور در محل تلاقی قاره های آسیا،اروپا،آفریقا واقع شده است. جالب اینجاست که با وجود آفتاب گرم زمستان ،امکان اسکی نیز وجود دارد.

قبرس نقات قوتی بسیاری دارد همانند مالتا علاوه بر این کشور مناسبی برای توریست ها جهت تفریح و همچنین .کشور مناسبی برای تاجران جهت تجارت و سرمایه گذاری است.

قبرس 240 کیلومتر طول و 100 کیلومتر عرض دارد و مشکل از دوون و کورنوال می باشد که به خاطر مسائل سیاسی قرن ها جدا شده است.به خاطر این تقسیم بندی خشونت آمیز در سال 1974 همه ی قبرسی های یونانی اموال خود را در قسمت شمالی جای گذاشتند. به همین دلیل تعداد اندکی از مردم تمایل به خرید ملک در این قسمت را دارند.

شهر پافوس هم برای خانواده های جوان و هم برای افراد بازنشسته گزینه مناسبی می باشد و دارای یک فرودگاهی با پرواز مستقیم به بسیاری از کشور ها است.

لیماسول دومین شهر بزرگ است که سرمایه گذاران بسیاری را برای خرید ملک  به سمت خود جذب کرده است. آییا ناپا هم یکی دیگر از شهرهای جنوب شرقی قبرس است که مورد توجه بسیاری از توریست ها قرار می گیرد.

املاک در قبرس به خاطر موقعیت جذاب آن در مدیترانه تقاضای زیادی دارد. سرمایه گذاران اصلی در قبرس بریتانیایی ها هستند که بیش از 430 میلیون یورو تا به حال سرمایه گذاری کرده اند.

 

                                                                                               

 

گروه مشاوران خانه اروپایی نماینده هلدینگ حقوقی سام و هلدینگ اینوید
بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره  86087156 - 86087151 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید**

 

شماره های تماس در روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری :
۰۹۰۱۰۱۵۸۶۲۰
۰۹۰۱۰۱۵۸۵۰۳
۰۹۰۱۰۱۵۸۶۴۵

 

گروه مشاوران خانه اروپایی

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت