ثبت شرکت در سوئیس

دلایل انتخاب کشور سوئد برای زندگی:

 1. کشور سوئد دارای بهترین مزایا برای زندگی در جهان است. حداقل تعطیلات 5 هفته است و این زمان در صورتی که شما فردی مسن باشید یا دارای پست دولتی باشید نیز بیشتر میشود.

480 روز مرخصی برای والدین = کودکان و نوجوانان شاد و سالم  = جامعه خوب

پدر و مادر به ازای هر فرزند دارای 480 روز مرخصی هستند. این مرخصی با حقوق است و پدر و مادر80 درصد درآمد سالانه خود را دریافت می کنند، که برابر با 45.000 هزار دلار در سال است.

 1. نرخ مالیاتی در این کشور پایین است. در این صورت شما ارزش پول خود را حفظ می کنید و نگرانی از این نظر نخواهید داشت.
 2. کسب و کار مدرن و دوستانه

در حال حاضر کشور سوئد دارای بیشترین متقاضی جهت سرمایه گذاری در زمينه کسب و کارهای خرد در بین کشورهای منطقه اسکاندیناوی می باشد که از دلایل عمده آن می توان به رشد اقتصادی ۳.۶درصدی در سال جدید و امنیت و رفاه اجتماعی بالا در این کشور اشاره کرد. همچنین کشور سوئد دارای محیط کسب و کار بین المللی و قابلیت های کلیدی است.

 1. اقتصاد سالم و سیاست شفاف

سوئد هموار در میان کشور های برتر جهان از سطح فساد مالی پایینی برخوردار است.

 1. ثبات و پایداری از پیش تعیین شده

امور مالی قوی سوئد، سیستم بانکی، ثبات سیاسی و اقتصادی این کشور را به یک مکان ایده آل با زیرساخت های مناسب جهت تجارت و کسب و کار تبدیل کرده است.

سوئد یکی از کشورهای طرفدار تساوی انسان ها از لحاظ درآمدی می باشد. به همین دلیل جزء کشورهایی ست که فقر به ندرت در آن به چشم می خورد. این کشورهمیشه در نزدیکی بالاترین شاخص رشد انسانی بوده است. این شاخص مردم کشورهای مختلف را از لحاظ امید به زندگی، دانش و استانداردها زندگی  رتبه بندی می کند.

مردم سوئد مالیات بالایی را برای حفظ رفاه اجتماعی خود می پردازند و دیری نمی پاید که مالیات در کشور سوئد به بالاترین مقدار در کل دنیا می رسد. سوئدی ها در خلق برابری اجتماعی وموفقیت اقتصادی بسیار موفق اند.

 1. قرار داشتن در اتحادیه اروپا و کشورهای حوزه شنگن

نزدیک بودن به دیگر کشورهای اروپایی و امکان دسترسی به کشورهای حوزه ی شنگن بدون نیاز به اخذ ویزا ( امکان اخذ ویزای شینگن و رفت و آمد آزادانه به کشورهای حوزه ی شنگن ) این بدان معناست که سفرهای آخر هفته، اسکی در کوه های آلپ، نوشیدنی های گوارا و موتزارلا تازه در ایتالیا، تور موزه پاریس و هر چیز دیگر که شما می توانید به آن فکر کنید را به راحتی در دسترس داشته باشید.

ویزای Eget Företag :

ویزایی مورد نیاز برای تاسیس شرکت  در کشور سوئد است.

برای کارکردن بیشتر از مدت 3 ماهه در کشور سوئد لازم است ویزای مربوط به این امر را اخذ کرد.

- مواردی که باید در نظر داشت:

 1. گذرنامه شما باید اعتبار لازم متناسب با طول دوره ثبت شرکت را داشته باشد.
 2. شما باید صاحب حداقل  بیش از نصف سهام شرکت خود باشید.
 3.  شرکت شما باید بیزینس پلان مناسب داشته باشد که بر اساس  آن هزینه های خانواده فرد متقاضی در مدت زمان حداقل 2 سال تامین می شود.
 4.  فرد متقاضی باید دارای تجربه باشد.
 5.  فرد متقاضی باید ثابت کند که از تمکن مالی مناسب جهت تامین هزینه های خانواده خود و زندگی در سوئد برخوردار است.200.000 کرون برای خود و 100000 کرون برای همسر و برای هر فرزند زیر 18 سال 50.000 کرون می باشد. این تمکن باید به صورت گواهی بانکی ارائه شود.
 6.  گواهی مدرک زبان سوئدی یا انگلیسی مورد نیاز نیست. فرد متقاضی باید به حداقل سطح زبان انگلیسی یا سوئدی مسلط باشد.

 برای شما یک کارت اقامت سوئدی صادر خواهد شد که لازم است آن را همراه با پاسپورت خود در فرودگاه و کشور سوئد داشته باشید و این امری ضروری است.

برای اخذ کارت اقامت لازم است که عکس خود را به سفارت سوئد در کشور خودتان ارائه دهید و انگشت نگاری کنید. اعتبار کارت اقامت شما دوسال است. فرد متقاضی می تواند همسر و فرزند زیر 18 سال را نیز همراه خود وارد سوئد کند. لازم به ذکر است همسر متقاضی در طی این 2 سال نمی تواند فعالیت کاری داشته باشد و مجاز به اشتغال نیست.

کارت اقامت فرد متقاضی در صورتی تبدیل به اقامت دائم می شود که فرد متقاضی در این 2 سال مرتکب جرم نشود و تمام مالیات های شرکت خود را پرداخت کرده باشد.

 -برای ثبت شرکت در کشور سوئد شما از 2 طریق می توانید اقدام کنید:

 1. یک شرکت را تأسیس کنید.
 2. یک شرکت تأسیس شده و قدیمی را خریداری کنید.

بسیاری از شرکت‌های کوچک و سودآور سوئدی به دلیل کهولت سنیِ صاحب شرکت، توانایی ادامه کار را ندارند و به دنبال یافتن سرمایه‌گذار و یا صاحبی جدید می گردند. در صورتی که شما از تخصص مورد نیاز در رشته‌ای و هم چنین از سرمایه ای نسبی برخوردار هستید راه برای آغاز کسب و کار در سوئد برای شما باز است.

مزایای اقامت کشور سوئد از طریق ثبت شرکت ( اقامت اروپا ) :

 1. اخذ کارت اقامت 2 ساله برای فرد متقاضی و اعضای خانواده وی
 2. تردد آزادانه به تمام نقاط حوزه شنگن
 3. افتتاح حساب بانکی بین المللی
 4. تجارت و خرید و فروش با شرکت تاسیس شده
 5. امکان تبدیل کارت اقامت موقت به اقامت دائم
 6. امکان خرید ملک

 ویژگی های شرکت با مسئولیت محدود در سوئیس :

 1. این شرکت می تواند با یک عضو به همراه معاون نیز تاسیس شود.
 2. سرمایه اولیه این کمپانی 5.200 یورو است.
 3. مسئولیت ها محدود به نفر اصلی در کمپانی است.

گروه مشاوران خانه اروپایی

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت