• 02186087151
  • info [@] eusecondhome.com

1.کشور اتریش از لحاظ سیاسی به 9 ایالت فدرال تقسیم شده است که این ایالت ها الزاما از همه قوانین رایج وین پیروی نمی کنند بلکه قوانین آن ها توسط ایالات بطور مستقل تنظیم و مقرر می گردد،

2.در اکثر ایالت های فدرال محدودیت هایی برای تهیه و خرید ملک وجود دارد که در این ارتباط هیچ تفاوتی بین شهروند اتریش و اتحادیه اروپا وجود ندارد،

3.هر فرد می تواند ملک را از طریق آژانس املاک و یا موسسه های سرمایه گذاری تهیه کند ، توجه کنید که در هر دو مورد باید قرارداد مکتوب تنظیم شود و به توافق های ضمنی و شفاهی اکتفا نکنید،

4.توجه داشته باشید که هنگام عقد قرارداد اسم محله و منطقه ملک مورد نظر ، مشخصات کامل ملک و در صورت داشتن شریک اسم تمام شرکا باید در قرارداد ذکر شود،

 

 

یا مقلب القلوب و لابصاربا مدراللیل و نهار            یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد به تمامی عزیزان تبریک تهنیت عرض

نموده و سالی

سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت داریم.

 

مژده به علاقه مندان اخذ اقامت کشور یونان


پس از مدتها انتظار، امکان اخذ اقامت یونان از طریق قانون تمکن مالی مجددا فراهم گردیده است.
قانون تمکن مالی در حال حاظر سریع ترین و راحتترین روش اخذ اقامت اروپا می باشد.فقط کافیست متقاضیان قادر به اثبات درامد ماهیانه ثابت (حداقل 8میلیون تومان در ماه ، بسته به تعداد اعضای خانواده) در ایران باشد.

 

 

فرصت اخذ اقامت اروپا برای آنان که در رفت و امد به اروپا هستند

 

آیا می دانید با اخذ اقامت یکی از کشورهای اروپایی می توانید امکان رفت و امد آزادانه + زندگی + تحصیل در تمامی کشورهای حوزه شنگن را برای خود و خانواده فراهم نمایید ؟

موسسه حقوقی سام نماینده هلدینگ اینوید با 11 سال سابقه در امر مهاجرت آماده مشاوره و راهنمایی به شما متقاضیان گرامی می باشد. 

 

افتخار ما ، تجربه ماست با ما تفاوت را احساس می کنید

بهترین پیشنهادهای اخذ اقامت اروپا را از ما بخواهید

 

  • ارائه دهنده بهترین روش های قانونی اخذ اقامت اروپا
  • اخذ اقامت در کمتر از 6 ماه
  • همراهی و پشتیبانی در تمامی مراحل پروسه
  • امکان دستیابی به پاسپورت اروپایی

 


اخذ اقامت اروپا برای آنان که به آینده ای درخشان می اندیشند یکی از ضروریات عصر امروز است. در عصر کنونی که دنیا به صورت یک دهکده جهانی در آمده است ضرورت تعامل و ارتباط بیشتر کشورها به وضوح احساس می شود. در این راستا همکاران ما در هلدینگ بین المللی اینوید بر آن شدند تا با ارائه خدمات حقوقی امکان اخذ اقامت اروپا و تردد آسان در کشورهای حوزه شینگن را برای متقاضیان عزیز فراهم نمایند.

 هم چنین از دیگر خدمات هلدینگ اینوید ثبت شرکت و خرید ملک در کشورهای اروپایی می باشد که این امر امکان فعالیت تجاری بین المللی و سرمایه گذاری در محیطی امن را برای هموطنان عزیز فراهم می نماید.

 

 بهترین روش های مهاجرت به اروپا را از ما بخواهید

 


 

 

موسسه حقوقی سام در تهران به ثبت رسیده و بطور کاملا تضمینی در زمینه های مختلف نظیر اخذ اقامت اروپا ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در اروپا و خرید ملک در اروپا فعالیت می نماید.

موسسه حقوقی سام تنها نماینده هلدینگ اینوید در ایران می باشد که جهت رفاه حال متقاضیان عزیز،کادری مجرب را برای ارائه خدمات حقوقی گزینش نموده که همگی از وکلای بنام و مورد قبول بسیاری از هموطنان هستند.

 

بسیاری از کشورهای اروپایی در سال های گذشته شرایط اخذ اقامت از طریق خرید ملک  در اروپا را برای متقاضیان فراهم کرده بودند اما با توجه به بروز مشکلات اقتصادی که برای این کشورها پدید آمد این روند تقریبا متوقف شده و به شروع یک کسب و کار یا طرح اقتصادی تغییر کرده است.

ثبت شرکت در سوئیس

دلایل انتخاب کشور سوئد برای زندگی:

  1. کشور سوئد دارای بهترین مزایا برای زندگی در جهان است. حداقل تعطیلات 5 هفته است و این زمان در صورتی که شما فردی مسن باشید یا دارای پست دولتی باشید نیز بیشتر میشود.

480 روز مرخصی برای والدین = کودکان و نوجوانان شاد و سالم  = جامعه خوب

10 شهر برتر دنیا از نظر کیفیت زندگی

مجله فوربس و سازمان پژوهشی فاکت طی مقاله ای 10 شهر برتر دنیا را با توجه به معیارهای امید به زندگی، وضعیت اقتصادی، درصد اشتغال، میزان دسترسی آب شرب سالم، زیرساخت های استاندارد، برق شهری، مکان های عمومی وتفریحی مانند ژارک و کتابخانه و اماکن ورزشی معرفی نموده است. این 10 شهر به ترتیب عبارتند از :

گروه مشاوران خانه اروپایی

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت