مژده به علاقه مندان اخذ اقامت کشور یونان


پس از مدتها انتظار، امکان اخذ اقامت یونان از طریق قانون تمکن مالی مجددا فراهم گردیده است.


قانون تمکن مالی در حال حاظر سریع ترین و راحتترین روش اخذ اقامت اروپا می باشد.فقط کافیست متقاضیان قادر به اثبات درامد ماهیانه ثابت (حداقل 8میلیون تومان در ماه ، بسته به تعداد اعضای خانواده) در ایران باشد.

 اقامت اروپا برای متقاضیان تور اروپا

 

 

فرصت اخذ اقامت اروپا برای آنان که در رفت و امد به اروپا هستند

 

آیا می دانید با اخذ اقامت یکی از کشورهای اروپایی می توانید امکان رفت و امد آزادانه + زندگی + تحصیل در تمامی کشورهای حوزه شنگن را برای خود و خانواده فراهم نمایید ؟

موسسه حقوقی سام نماینده هلدینگ اینوید با 11 سال سابقه در امر مهاجرت آماده مشاوره و راهنمایی به شما متقاضیان گرامی می باشد.

 

 

افتخار ما ، تجربه ماست

با ما تفاوت را احساس می کنید

 

 

بهترین روش های پیشنهادی اخذ اقامت اروپا به شرح زیر می باشد:

 

اخذ اقامت یونان از طریق قانون تمکن مالی

اخذ اقامت دائم یونان از طریق خرید ملک

اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

اخذ اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت

اخذ اقامت قبرس اروپایی از طریق خرید ملک

 

 

 

 

گروه مشاوران خانه اروپایی نماینده هلدینگ حقوقی سام و هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 86087195-86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید**

 

شماره های تماس در روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری :
۰۹۰۱۰۱۵۸۶۲۰
۰۹۰۱۰۱۵۸۵۰۳
۰۹۰۱۰۱۵۸۶۴۵

 

 

  • ارائه دهنده بهترین روش های قانونی اخذ اقامت اروپا
  • اخذ اقامت در کمتر از 6 ماه
  • همراهی و پشتیبانی در تمامی مراحل پروسه
  • امکان دستیابی به پاسپورت اروپایی

 

 بهترین پیشنهادهای اخذ اقامت اروپا را از ما بخواهید

 


اخذ اقامت اروپا برای آنان که به آینده ای درخشان می اندیشند یکی از ضروریات عصر امروز است. در عصر کنونی که دنیا به صورت یک دهکده جهانی در آمده است ضرورت تعامل و ارتباط بیشتر کشورها به وضوح احساس می شود. در این راستا همکاران ما در هلدینگ بین المللی اینوید بر آن شدند تا با ارائه خدمات حقوقی امکان اخذ اقامت اروپا و تردد آسان در کشورهای حوزه شینگن را برای متقاضیان عزیز فراهم نمایند.

 هم چنین از دیگر خدمات هلدینگ اینوید ثبت شرکت و خرید ملک در کشورهای اروپایی می باشد که این امر امکان فعالیت تجاری بین المللی و سرمایه گذاری در محیطی امن را برای هموطنان عزیز فراهم می نماید.

 

 بهترین روش های مهاجرت به اروپا را از ما بخواهید

 


 

امروزه مهاجرت به اروپا با تعريفی جديد مطرح مي شود و ديگر ذهنيت های گذشته درباره پديده مهاجرت به اروپا تغيير يافته است. شايد در گذشته مهاجرت به اروپا  فقط از روی اجبار بود اما امروزه مهاجرت به موضوعی مهم برای افراد موفق تبديل شده است.

مهاجرت به اروپا به دلايل مختلف از قبيل تغيير شغل, تحصيلات, ازدواج, زندگی بهتر، تنوع در محل زندگی خود و خانواده و بسياری دلايل ديگر می باشد و برای بسیاری از خانواده ها فراهم نمودن شرایطی بهتر برای خود و همچنین در نظر گرفتن آینده فرزندانشان بسیار حائذ اهمیت می باشد.

البته همواره مسئله اطلاعات صحيح، بزرگترين چالش برای متقاضیان اقامت اروپا بوده و هست زيرا اگر با اطلاعات صحيح و کامل اقدام ننمایید علاوه بر صرف هزينه و وقت زياد به مقصد نخواهيد رسيد.

پروسه مهاجرت به اروپا توسط بزرگترین هلیدنگ حقوقی کشور با متخصصان حرفه ای بررسی و بهترين شرايط  را به شما پیشنهاد می شود.

13 سال سابقه در امر مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا برای بسیاری از هموطنان عزیز باعث شده است، روش کار ما به طرقی باشد که هيچ ريسکی برای متقاضی نداشته باشد و افتخار ما اینست که صفر تا صد پروسه به صورت کاملا تضمینی صورت پذیرد.

برخی از کشورهای حوزه شنگن برای آن گروه از خانواده هایی که یکی از کشورهای اروپایی را برای زندگی انتخاب می کنند و یا قصد رفت و آمد به اروپا را دارند و هدفشان از مهاجرت به اروپا داشتن تابعیت و پاسپورت دوم می باشد و یا آن دسته از بازرگانان و تجاری که هدفشان بیزینس و تجارت بین المللی می باشد روش های خاص و منحصر به فردی ارائه نموده است.

در حال حاضر مهاجرت به اروپا از روش های مختلفی امکان پذیر است. این روش ها به گونه ای می باشد که شانس اخذ اقامت ۹۹ درصد بوده و تنها در صورتیکه متقاضی مشکل درمانی یا کیفری داشته باشد پرونده مردود می شود .از جمله روش های قانونی و کاملا تضمینی توسط موسسه حقوقی سام نماینده هلدینگ اینوید در ایران می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 

                                  

    مهاجرت به اتریش :   از طریق قانون تمکن مالی / از طریق ثبت شرکت 

                                    

 

                               

   مهاجرت به یونان :  از طریق خرید ملک / از طریق قانون تمکن مالی

                            

                                  

مهاجرت به اسپانیا :  از طریق خرید ملک / از طریق قانون تمکن مالی

                                 

    مهاجرت به قبرس :  از طریق خرید ملک / از طریق قانون تمکن مالی

                         

 مهاجرت به چک :   از طریق ثبت شرکت

                         

                         

 مهاجرت به آلمان :   ازطریق ثبت شرکت

                         

 

     مهاجرت به پرتغال :  از طریق خرید ملک

 

موسسه حقوقی سام در تهران به ثبت رسیده و بطور کاملا تضمینی در زمینه های مختلف نظیر اخذ اقامت اروپا ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در اروپا و خرید ملک در اروپا فعالیت می نماید.

موسسه حقوقی سام تنها نماینده هلدینگ اینوید در ایران می باشد که جهت رفاه حال متقاضیان عزیز،کادری مجرب را برای ارائه خدمات حقوقی گزینش نموده که همگی از وکلای بنام و مورد قبول بسیاری از هموطنان هستند.

 

بسیاری از کشورهای اروپایی در سال های گذشته شرایط اخذ اقامت از طریق خرید ملک  در اروپا را برای متقاضیان فراهم کرده بودند اما با توجه به بروز مشکلات اقتصادی که برای این کشورها پدید آمد این روند تقریبا متوقف شده و به شروع یک کسب و کار یا طرح اقتصادی تغییر کرده است.

ثبت شرکت در سوئیس

دلایل انتخاب کشور سوئد برای زندگی:

  1. کشور سوئد دارای بهترین مزایا برای زندگی در جهان است. حداقل تعطیلات 5 هفته است و این زمان در صورتی که شما فردی مسن باشید یا دارای پست دولتی باشید نیز بیشتر میشود.

480 روز مرخصی برای والدین = کودکان و نوجوانان شاد و سالم  = جامعه خوب

10 شهر برتر دنیا از نظر کیفیت زندگی

مجله فوربس و سازمان پژوهشی فاکت طی مقاله ای 10 شهر برتر دنیا را با توجه به معیارهای امید به زندگی، وضعیت اقتصادی، درصد اشتغال، میزان دسترسی آب شرب سالم، زیرساخت های استاندارد، برق شهری، مکان های عمومی وتفریحی مانند ژارک و کتابخانه و اماکن ورزشی معرفی نموده است. این 10 شهر به ترتیب عبارتند از :

دلایل ریجکت شدن ویزا

دلایل ریجکت شدن ویزا

مهم ترین عامل ریجکت شدن ویزا در میان ایرانیان عدم وجود دلایل محکم برای بازگشت از کشور مورد نظر می باشد و اگر شخص مدارک کافی جهت ارائه برنامه و اهداف سفر خود نداشته باشد احتمال ریجکت شدن درخواست ویزایش بسیار بالاست.

یکی دیگر از دلایل ریجکت شدن ویزا ورود به فرودگاههای غیرمجاز می باشد.

فرودگاه عنوان یک فرودگاه غیرمجاز شناخته شده و در صورت وجود مهر این فرودگاه در پاسپورت فرد، سبب ریجکت شدن ویزا از تمام سفارتخانه های اتحادیه اروپا خواهد شد.

گروه مشاوران خانه اروپایی

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت