× franchisor.ir
  • 02186087151
  • info [@] eusecondhome.com

 بهترین روش های مهاجرت به اروپا 

 اروپا

 

امروزه مهاجرت به اروپا با تعريفی جديد مطرح مي شود و ديگر ذهنيت های گذشته درباره پديده مهاجرت به اروپا تغيير يافته است. شايد در گذشته مهاجرت به اروپا  فقط از روی اجبار بود اما امروزه مهاجرت به موضوعی مهم برای افراد موفق تبديل شده است.

مهاجرت به اروپا به دلايل مختلف از قبيل تغيير شغل, تحصيلات, ازدواج, زندگی بهتر، تنوع در محل زندگی خود و خانواده و بسياری دلايل ديگر می باشد و برای بسیاری از خانواده ها فراهم نمودن شرایطی بهتر برای خود و همچنین در نظر گرفتن آینده فرزندانشان بسیار حائذ اهمیت می باشد.

البته همواره مسئله اطلاعات صحيح، بزرگترين چالش برای متقاضیان اقامت اروپا بوده و هست زيرا اگر با اطلاعات صحيح و کامل اقدام ننمایید علاوه بر صرف هزينه و وقت زياد به مقصد نخواهيد رسيد.

پروسه مهاجرت به اروپا توسط بزرگترین هلیدنگ حقوقی کشور با متخصصان حرفه ای بررسی و بهترين شرايط  را به شما پیشنهاد می شود.

13 سال سابقه در امر مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا برای بسیاری از هموطنان عزیز باعث شده است، روش کار ما به طرقی باشد که هيچ ريسکی برای متقاضی نداشته باشد و افتخار ما اینست که صفر تا صد پروسه به صورت کاملا تضمینی صورت پذیرد.

برخی از کشورهای حوزه شنگن برای آن گروه از خانواده هایی که یکی از کشورهای اروپایی را برای زندگی انتخاب می کنند و یا قصد رفت و آمد به اروپا را دارند و هدفشان از مهاجرت به اروپا داشتن تابعیت و پاسپورت دوم می باشد و یا آن دسته از بازرگانان و تجاری که هدفشان بیزینس و تجارت بین المللی می باشد روش های خاص و منحصر به فردی ارائه نموده است.

در حال حاضر مهاجرت به اروپا از روش های مختلفی امکان پذیر است. این روش ها به گونه ای می باشد که شانس اخذ اقامت ۹۹ درصد بوده و تنها در صورتیکه متقاضی مشکل درمانی یا کیفری داشته باشد پرونده مردود می شود .از جمله روش های قانونی و کاملا تضمینی توسط موسسه حقوقی سام نماینده هلدینگ اینوید در ایران می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 

                                  

    مهاجرت به اتریش :   از طریق قانون تمکن مالی / از طریق ثبت شرکت 

                                    

 

                               

   مهاجرت به یونان :  از طریق خرید ملک / از طریق قانون تمکن مالی

                            

                                  

مهاجرت به اسپانیا :  از طریق خرید ملک / از طریق قانون تمکن مالی

                                 

    مهاجرت به قبرس :  از طریق خرید ملک / از طریق قانون تمکن مالی

                         

 مهاجرت به چک :   از طریق ثبت شرکت

                         

                         

 مهاجرت به آلمان :   ازطریق ثبت شرکت

                         

 

     مهاجرت به پرتغال :  از طریق خرید ملک

اقامت اروپا | خرید ملک در اروپا | سرمایه گذاری در اروپا

گروه خانه اروپایی نماینده هلدینگ اینوید 

طراحی سایت و بهینه سازی:آریا سافت