× franchisor.ir
  • 02186087151
  • info [@] eusecondhome.com

موسسه حقوقی سام

لوگو موسسه حقوقی سام

موسسه حقوقی سام  تنها نماینده هلدینگ بین المللی اینوید در تهران به ثبت رسیده است و بطور کاملا تضمینی در زمینه های مختلف نظیر

اخذ اقامت اروپا ، 

سرمایه گذاری در اروپا ،

ثبت شرکت در اروپا ،

خرید ملک در اروپا،

فعالیت می نماید. موسسه حقوقی سام تنها نماینده هلدینگ بین المللی اینوید در ایران می باشد که جهت رفاه حال متقاضیان عزیز،کادری مجرب را برای ارائه خدمات حقوقی گزینش نموده که همگی از وکلای بنام و مورد قبول بسیاری از هموطنان هستند.

موسسه حقوقی سام  با دفاتر وکلای شناخته شده و بنام در سراسر اروپا همکاری کرده و راه را برای اخذ اقامت اروپا از طریق پتانسیل های قانونی برای هموطنان عزیز هموار کرده است. پرونده های موفق اقامت اروپا که توسط موسسه حقوقی سام که طی چند سال گذشته به سرانجام رسیده است، سابقه این مجموعه را درخشان کرده و از این رو نام تجاری سام برای هر فردی که در کشور عزیزمان متقاضی اقامت اروپا باشد آشناست.

متاسفانه برخی افراد سودجو اقدام به ثبت موسسات حقوقی با نام تجاری سام نموده تا به مجموعه هایشان اعتبار ببخشند.

ما در اینجا اعلام می کنیم:

هم اکنون  دفتر موسسه حقوقی سام در آدرس تهران چهارراه جهان کودک، ابتدا بزرگراه حقانی، خیابان شهیدی، کوچه سپر، پلاک 8، واحد1 واقع می باشد و هیچ شعبه دیگری ندارد.

دفاتر اروپایی موسسه حقوقی سام به عنوان عضوی از خانواده هلدینگ بزرگ اینوید در اتریش، قبرس، آلمان و یونان واقع شده است.

موسسه حقوقی سام با استفاده از وکلای مجرب در ایران و در سطح اروپا، آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه اخذ اقامت اروپا به متقاضیان عزیز می باشد و اعلام می دارد موسسات دیگری که با عنوان " موسسه سام " در حال فعالیت هستند، صرفا از پیشینه و خوش نامی این موسسه استفاده نموده و هیچگونه وابستگی با موسسه حقوقی سام نماینده هلدینگ بین المللی اینوید ندارند .

اعضای خانواده بزرگ هلدینگ بین المللی اینوید شامل موسسه حقوقی سام، شرکت پارسیس و گروه مشاوران مهاجرتی ویزا 360 ، گروه ویزا آنلاین ، گروه مشاوران خانه اروپایی می باشند که در امور اخذ اقامت اروپا،ثبت شرکت در اروپا ،مشاوره های اقتصادی، حقوقی و تهیه بیزنس پلن، عقد و نظارت بر قراردادهای بین المللی و انجام دعاوی حقوقی و کیفری داخلی و بین المللی فعالیت می کنند. 

پرسنل کارآزموده و مجرب موسسه حقوقی سام در تنها دفتر این مجموعه واقع در ایران همه روزه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9  الی 18 آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم می باشند.

راههای ارتباطی با بخش های مختلف موسسه حقوقی سام عباتند از :

شماره های تماس :

86087195-86087214 

وب سایت ها :

www.visa360.ir
www.visa360online.com
www.inovideco.com
www.eusecondhome.com
www.samlawfirm.ir

 

گروه مشاوران خانه اروپایی نماینده موسسه حقوقی سام و هلدینگ بین المللی اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران 

**جهت دریافت مشاوره حضوری و تلفنی با کارشناسان ما با شماره  86087156 - 86087151 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید**