× franchisor.ir
 • 02186087151
 • info [@] eusecondhome.com

خانه اروپایی

هلدینگ اینوید - گروه خانه اروپایی 

گروه خانه اروپایی نماینده هلدینگ اینوید به عنوان یکی از بزرگترین آژانس های املاک اروپایی در ایران فعالیت می کند، افتخار ما در هلدینگ اینوید این است که خدماتی با کاربری آسان جهت استفاده متقاضیان فراهم نمائیم که بتوانیم همیشه بهترین پیشنهادها را در زمینه املاک و مستغلات ارائه دهیم. ماموریت گروه خانه اروپایی نماینده هلدینگ اینوید این است که خدمات ویژه ای در زمینه معاملات املاک برای هموطنان عزیز ایجاد کند.

موسسه حقوقی سام، نماینده هلدینگ بین المللی اینوید و پارسیس گروپ در ایران به عنوان بزرگترین مجموعه حقوقی در کشور در زمینه ارائه خدمات اقامت اروپا فعالیت می نماید.

کیفیت خدمات هلدینگ اینوید جهت حفظ ارزش نام تجاری همیشه فراتر از حد انتظار بوده است به همین دلیل  از شناخته شده ترین برندهای کشور می باشد و موفق به جلب رضایت کامل مشتریان خود بوده است.

گروه مشاوران خانه اروپایی نماینده هلدینگ اینوید با همکاری وکلای با تجربه موسسه حقوقی سام دست در دست هم داده اند تا از بالاترین پتانسیل، برای سهولت خدمت رسانی به هموطنان عزیز استفاده کنند، ما با استفاده از نوآوری و تعالی سیستم خدماتی، روند خرید ملک را از شیوه سنتی و زمان بر به یک پروسه سریع و کوتاه مدت تبدیل کرده ایم.

 

دلایل مراجعه به گروه خانه اروپایی نماینده هلدینگ اینوید

 1. بهره مندی از بهترین خدمات از ابتدا تا انتهای مسیر

 2. مشاوره تلفنی با کارشناسان خبره فارسی زبان

 3. آرامش خیال و امنیت خاطر را با ما تجربه خواهید کرد

 4. بهره مندی از خدمات اقامت دائم اروپا با خرید ملک

 5. سرمایه گذاری مطمئن در زمینه مستغلات اروپایی

   

  گروه مشاوران خانه اروپایی نماینده موسسه حقوقی سام و هلدینگ بین المللی اینوید

  بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران 

  **جهت دریافت مشاوره حضوری و تلفنی با کارشناسان ما با شماره  86087156 - 86087151 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید**

مشاوره رایگان